Zamieść ofertę

Kompleksowe rozwiązanie marketingowe dla Twojej firmy

Wrocław to duże, prężnie rozwijające się miasto z największą powierzchnią handlową na jednego mieszkańca. Dlatego bardzo ważne jest przebicie się do potencjalnych klientów. Rozwijaj swój biznes dzięki rozwiązaniu marketingowemu Wrodeal. Twoja indywidualna kampania cyfrowa i mobilna umożliwi zdobycie nowych klientów i zwiększenie sprzedaży, a także poprawi widoczność Twojej firmy w Internecie i serwisach mobilnych w celu zwiększenia świadomości marki. Naszą misją jest świadczenie usług marketingowych przynoszących zysk dla przedsiębiorstw lokalnych, dzięki wykorzystaniu naszej wiedzy eksperckiej. Współpracując z nami, możesz oczekiwać wymiernych rezultatów i cennych informacji na temat klientów, które mogą pomóc Ci w kształtowaniu przyszłych działań marketingowych.

Zwiększ widoczność

Zamieść kupon lub zgłoś ofertę promocyjną i dotrzyj do szerokiej grupy osób z Wrocławia. Lokalna działalność też może być opłacalna.

Kontroluj koszty

Umieszczenie kuponu lub oferty promocyjnej to jednorazowy koszt miesięczny 39 zł netto. Nie pobieramy prowizji od sprzedaży.

Sam obsługujesz klienta

My promujemy oferty w internecie i mediach społecznościowych, a klient pobierając kupon lub korzystając z oferty trafia bezpośrednio do Twojej firmy

Zgłoś ofertę do nas!

[contact-form-7 id="13086" title="Formularz 1"]