Rabaty i Promocje

-36% „Opowieści Wielkanocne” online

Wyjątkowa okazja, by w zaciszu swego domu przenieść się na scenę teatru i cieszyć się wysokiej jakości odbiorem widowiska online

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

30,00 zł od 11,00 zł 36% zniżki

Przejdź do oferty

Groupon Bilety: Wydarzenia, Koncerty, Spektakle

Oferta

Inne spektakle Teatru Piasku dostępne na groupon.pl:

Dodatkowe informacje:

  • Jeden dostęp upoważnia do odtworzenia wydarzenia na jednym urządzeniu.
  • W dniu wydarzenia na godzinę przed transmisją zostanie włączony zegar odmierzający czas do rozpoczęcia transmisji.
  • Zalogowanie się na transmisję będzie możliwe w dniu wydarzenia na 40 minut przed rozpoczęciem spektaklu, aby można było w tym czasie sprawdzić połączenie internetowe.
  • Na spektakl można logować się wielokrotnie, używając otrzymanych kodów, ale pod warunkiem, że będzie to na tym samym urządzeniu, na którym nastąpi pierwsze logowanie.
  • Spektakl będzie dostępny do ponownego obejrzenia do północy dnia następnego, ale ponowne zalogowanie się będzie możliwe tylko na urządzeniu, na którym nastąpi pierwsze logowanie.

„Opowieści Wielkanocne”

Dostęp do spektaklu online to wyjątkowa okazja, by przeżyć niezapomniane chwile w gronie rodziny i znajomych, oglądając transmitowaną na żywo sztukę. „Opowieści Wielkanocne” to malowane piaskiem przedstawienie, które pozwoli poczuć czar Wielkiej Nocy.

Teatr Piasku

Za pośrednictwem portalu można na ekranach swoich komputerów i telewizorów na żywo obejrzeć wiele spektakli i koncertów Teatru Piasku Tetiany Galitsyny. Dzięki temu widzowie mogą przenieść się w świat ulubionych baśni i bajek bez konieczności wychodzenia z domu. Prezentowane historie to nie tylko niezwykłe animacje z użyciem piasku lub wody, ale także barwna gra aktorska i nastrojowa muzyka.

Przejdź do oferty