Rabaty i Promocje

-0% Laserowa korekcja wzroku LASEK

Profesjonalny zabieg metodą LASEK, który pomaga w zmniejszeniu lub likwidacji krótkowzroczności.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Bielsko-Biała Górska 19

999,99 zł od 0,00 zł 0% zniżki

Przejdź do oferty

Wybierz 1 z 2 opcji

Laserowa korekcja wzroku metodą LASEK

  • 999,99 zł za zabieg dla jednego oka
  • 1999,99 zł za zabieg dla pary oczu

Laserowa korekcja wzroku polecana jest wszystkim osobom, którym okulary lub soczewki kontaktowe przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu. W centrum zabiegi wykonywane są na najnowszym technologicznie laserze excimerowym Alcon WaveLight® EX500. Jest to jedno z najnowocześniejszych urządzeń na świecie, jedno z kilku tego typu w Polsce. Zabieg jest programowany komputerowo na podstawie wcześniej wykonanych pomiarów oka. Pełna integracja urządzeń diagnostycznych z laserem eliminuje błąd ludzki w tym obszarze. Zastosowana technologia PerfectPulse Technology™ (wielopunktowa kontrola nad energią wiązki laserowej) i system „śledzenia ruchów oka” pozwalają na kontrolę ustawienia oka w czasie zabiegu, gwarantują bezpieczeństwo, precyzję i i uzyskanie najlepszej możliwej korekcji wady. Praca lasera w trakcie zabiegu jest całkowicie sterowana i kontrolowana przez komputer.

Metoda realizacji zabiegu dobierana jest indywidualnie dla każdego pacjenta na podstawie przeprowadzonej kwalifikacji do operacji przez specjalistę chorób oczu.

Aby zabieg był przeprowadzony precyzyjnie, bezpiecznie i skutecznie, konieczne jest wykonanie wielu specjalistycznych badań. W centrum badania te polegają na bardzo dokładnych pomiarach oka, ocenie widzenia i stanu narządu wzroku z wykorzystaniem najwyższej klasy urządzeń światowych liderów w produkcji sprzętu medycznego.

Laserowa korekcja wad wzroku metodą Lasek przeznaczona jest dla:

  • osób, które ukończyły 21 lat i nie chcą lub nie mogą nosić okularów i/lub soczewek kontaktowych,
  • osób ze stabilną wadą (które nie zmieniały mocy okularów ani soczewek kontaktowych przez ostatni rok),

Lasek to metoda laserowej korekcji wzroku polegająca na odsunięciu nabłonka z powierzchni rogówki i wymodelowaniu kształtu rogówki oka. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, jest całkowicie bezbolesny jednak głównie dedykowany do korekcji niewielkich wad wzroku. Powrót do codziennych aktywności następuje stosunkowo szybko, jeżeli jednak pracujesz fizycznie lub uprawiasz sporty angażujące prace ciała, czas rekonwalescencji jest dłuższy.

Decyzję o zakwalifikowaniu pacjenta do zabiegu podejmuje lekarz na podstawie specjalistycznych badań wykonanych podczas wizyty kwalifikacyjnej. Osoby, które nie zakwalifikują się do zabiegu metodą Lasek mogą zostać przekwalifikowani do innej metody. Jeżeli jednak z przyczyn medycznych nie zakwalifikujesz się do żadnej z metod – odzyskasz pełen zwrot wpłaconych należności.

Dokładne informacje o zabiegach dostępne są tutaj

Przejdź do oferty