Rabaty i Promocje

-0% Laserowa korekcja wzroku

Centrum od kilkunastu lat specjalizuje się w procedurach medycznych, których celem jest jak najlepsze widzenie pacjentów

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Bielsko-Biała Górska 19

1 999,99 zł od 0,00 zł 0% zniżki

Przejdź do oferty

Wybierz 1 z 6 opcji

Laserowa korekcja wzroku:

  • 1999,99 zł za zabieg metodą Lasik dla jednego oka,
  • 3199,99 zł za zabieg metodą Lasik dla pary oczu,
  • 2499,99 zł za zabieg metodą SBK Lasik dla jednego oka,
  • 4199,99 zł za zabieg metodą SBK Lasik dla pary oczu,

Laserowa korekcja wzroku polecana jest osobom, którym okulary lub soczewki kontaktowe przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu – osobom aktywnym, uprawiającym sporty (np. nurkowanie, skoki spadochronowe, jazdę na motocyklu) oraz dla osób, którym wada wzroku uniemożliwia wykonywanie zawodów wymagających dobrego widzenia, np. policjanci, wojskowi, strażacy czy lotnicy i stewardessy.

Laserowa korekcja wad wzroku pozwala na korekcję krótkowzroczności, dalekowzroczności, a także astygmatyzmu. W centrum zabiegi wykonywane są na najnowszym technologicznie laserze excimerowym Alcon WaveLight® EX500. Jest to jedno z najnowocześniejszych urządzeń na świecie, jedno z kilku tego typu w Polsce. Zabieg jest programowany komputerowo na podstawie wcześniej wykonanych pomiarów oka. Pełna integracja urządzeń diagnostycznych z laserem eliminuje błąd ludzki w tym obszarze. Zastosowana technologia PerfectPulse Technology™ (wielopunktowa kontrola nad energią wiązki laserowej) i system „śledzenia ruchów oka” pozwalają na doskonałą kontrolę ustawienia oka w czasie zabiegu oraz gwarantują jego precyzję, bezpieczeństwo i uzyskanie najlepszej możliwej korekcji wady. Praca lasera w trakcie zabiegu jest całkowicie sterowana i kontrolowana przez komputer.

Decyzję o zakwalifikowaniu pacjenta do zabiegu podejmuje lekarz na podstawie specjalistycznych badań wykonanych podczas wizyty kwalifikacyjnej.

Metoda realizacji zabiegu dobierana jest indywidualnie dla każdego pacjenta na podstawie przeprowadzonej kwalifikacji do operacji przez specjalistę chorób oczu. Aby zabieg był przeprowadzony precyzyjnie, bezpiecznie i skutecznie, konieczne jest wykonanie wielu specjalistycznych badań. W centrum badania te polegają na bardzo dokładnych pomiarach oka, ocenie widzenia i stanu narządu wzroku z wykorzystaniem najwyższej klasy urządzeń światowych liderów w produkcji sprzętu medycznego.

Laserowa korekcja wad wzroku przeznaczona jest dla:

  • osób, które ukończyły 21 lat i nie chcą lub nie mogą nosić okularów i/lub soczewek kontaktowych,
  • ze stabilną wadą (które nie zmieniały mocy okularów ani soczewek kontaktowych przez ostatni rok),
  • mających wadę widzenia w zakresie od +6 do -9 dioptrii sferycznych oraz do 6 dioptrii astygmatyzmu.

Lasik jest metodą laserowej korekcji wzroku polegająca na odsunięciu nabłonka z powierzchni rogówki i wymodelowaniu kształtu rogówki oka. Płatek w swojej obwodowej części z jednej strony jest w dalszym ciągu złączony z rogówką, dzięki czemu można go odchylić, wymodelować leserem uwidocznioną powierzchnię rogówki i położyć płatek na to samo miejsce. Po zabiegu Lasik pacjent szybko wraca do zwykłego trybu życia i uzyskuje dobre widzenie.

Z kolei SBK Lasik to obecnie jedna z najnowocześniejszych metod laserowej korekcji wzroku. Jest bezpieczniejszą i bardziej łagodną odmianą metody Lasik. Podczas zabiegu wytwarzany jest bardzo cienki płatek rogówki o gładkiej powierzchni, dzięki czemu zabieg może być przeprowadzony u osób, które mają cienką rogówkę, a jednocześnie dużą wadę wzroku. Taki sposób wytworzenia płatka pozwala również na pozostawienie rogówki gładszej i w lepszej kondycji niż w przypadku innych metod. Dużą zaletą zabiegu jest krótki czas rekonwalescencji wzrokowej po zabiegu: ostre widzenie uzyskuje się już po kilku godzinach.

Dokładne informacje o zabiegach dostępne są tutaj.

Osoby, które nie zakwalifikują się do zabiegu, mogą skorzystać z bezpłatnego doboru okularów, specjalnej oferty na zakup okularów oraz na dobór i zakup soczewek kontaktowych. Dla osób, które zdecydują się na zabieg chirurgii soczewki (premium) – kontrole do 3 miesięcy w cenie zabiegu.

Przejdź do oferty