Śledź oferty na: Wrodeal
Możesz zrezygnować w każdej chwili

O nas

Wrodeal.pl – serwis interaktywny stworzony dla Wrocławian, fanów zbierania zniżek i kuponów rabatowych. U nas codziennie znajdziesz najlepsze okazje m.in. z wrocławskich restauracji, klubów, teatrów, sklepów czy salonów urody.

Kim jesteśmy

Wrodeal.pl powstał w roku 2011 jako serwis ogłoszeń lokalnych dla Wrocławia. Szybko stał się bardzo popularny wśród przedsiębiorców reklamujących swoje usługi. Postanowiliśmy przekształcić serwis w portal dla mieszkańców, oferując zakupy grupowe. Negocjujemy z przedsiębiorcami najlepsze zniżki dla Ciebie i Twoich znajomych.

Nasza rola

Zadaniem Wrodeal.pl jest wynegocjowanie dla Ciebie najwyższych rabatów w Twojej okolicy. Dzięki temu możesz kupować taniej i cieszyć się atrakcyjnie spędzonym czasem. Działamy tylko na terenie Wrocławia dlatego jesteśmy w stanie przygotować największą liczbę sprawdzonych ofert.

Naszym Partnerom zapewniamy dostęp do milionów aktywnych klientów. Twoja marka, salon czy restauracja stanie się rozpoznawalna, a dochody firmy znacząco wzrosną.

Co nas odróżnia od konkurencji

Dobrze znane marki zakupów grupowych oferują zawyżone ceny i nie zawsze w pełni rozliczają się przedsiębiorcami. Wiele firm rezygnuje ze współpracy z nimi. Wysokość ich marż zaczyna się od 50%. Czyli 50% tego co płaci klient idzie do przedsiębiorcy, a 50% do serwisu zakupów grupowych. Nasze marże zaczynają się od 10% a kończą na 20%. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie jeszcze lepsze oferty, a wrocławskim firmom dać możliwość osiągania wyższych przychodów.

Razem podbijemy nasze miasto Wrocław!